Hakkımızda


700 bar - 5.000 bar yüksek basınç aralığında çalışan hidrolik ürünler ve tork ekipmanları Surkon'un ana faaliyet konusunu oluşturur. 700 bar - 2000 bar hidrolik el pompaları, 700 bar hidrolik güç üniteleri, yüksek tonaj silindirler, 5.000 bar test üniteleri 3000 bar'a kadar çeşitli nitelikte hidrolik hortumlar, manometreler ve bağlantı elamanları hidrolik grup içinde yer alır.

12.000 Nm'ye kadar elektrikli, pnomatik ve mekanik tork anahtarları, 72.000 Nm'ye kadar hidrolik tork anahtarları, hidrolik tork anahtarlarına uygun yüksek performans hidrolik üniteler, M30 dan M150'ye kadar ağır lokmalar, ayarlanabilir tork kolları tork grubunun ana ürünleridir.

Otomotiv grubundaki ürünler ise Mercedes Benz, Porsche, Man ve Mazda onaylı motor toplama tezgahları; amortisör çektirmeleri, enjektör çektirmeleri, aks presleri ve diğer atölye ekipmanları içerir.
Surkon portföyünde bulunan bütün ürünlerin doğrudan genel satıcısı veya dağıtıcısıdır.

Surkon faaliyet konusunda dünyadaki en son gelişmeleri takip eder ve bu ürünleri Türkiye'deki müşterilerine sunma hedefini “yeni teknolojiler sunar” sloganıyla tanımlar. Şirket yönetimi, satışını yaptığı ürünler hakkında müşterilerini detaylı bilgilendirmeyi, danışmanlık, servis ve garanti hizmeti sunmayı ticari faaliyetinin temel anlayışı olarak görür. Müşterilerine alternatif ve uygun çözümler sunmak Surkon'un ana hedefidir.

Surkon aynı zamanda, Alman Werner Weitner GmbH firmasının otomotiv ve hidrolik grubu ürünlerinin genel dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini de yürütmektedir.

+90 312 386 14 64 | surkon@surkon.com

© 2014 Surkon Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Aktif Ziyaretçi:  •  Dün Tekil:  •  Bugün Tekil:  •  Toplam Tekil:  •  IP: