Surkon “Yeni Teknolojiler Sunar”


Tork anahtarları, torklama ekipmanları, tork test ve kalibrasyon cihazları, yüksek basınç teknolojileri, yüksek teknoloji içeren endüstriyel ürünler Surkon’un üzerine yoğunlaştığı konulardır. Surkon faaliyet gösterdiği bu alanlarda dünyanın lider imalatçıları ile birlikte çalışır ve onların teknolojilerini Türkiye’deki hafif ve ağır sanayinin hizmetine sunar.

Tork Ekipmanları
Surkon, kapasitesinin büyük bir bölümünü tork ekipmanları üzerinde yoğunlaştırır. Tork grubu, tork tornavidaları, elektrikli veya havalı tork tornavidaları, torkmetreler, mekanik ve havalı tork artırıcılar, elektrikli, havalı, hidrolik tork anahtarları, saplama gerdirmeler, tork test ve kalibrasyon cihazlarından oluşur. Tork ekipmanları ürün programında 0.01 N.m’den 300.000 N.m kapasiteye kadar tork cihazları bulunur. Hafif ve ağır sanayinin ihtiyacı olan en yüksek kalite tork cihazları teknik danışmanlık hizmetleriyle birlikte sunulur.

TORK-MARKALARI

Yüksek Basınç Teknolojileri
Yüksek basınç teknolojileri ürün grubu,  700 bardan 3.000 bara kadar olan çalışma basınç aralığındaki, hidrolik pompalar, hidrolik üniteler, ağır tonaj krikolar, su test pompaları, hidrolik el aletleri ve bunlara ait aksesuarları kapsar. Yüksek basınç teknolojileri alanında köprü, bina gemi gibi ağır tonajlı nesnelerin senkron kaldırma hizmetleri de yer alır. Bu kapsamda 200 tona kadar itme ve gerdirme testleri yapılmaktadır.

HIDROLIK-MARKALAR

Endüstriyel Ürünler
Endüstriyel ürün grubunda, hidrolik güç ile çalışan el aletleri, flanş montaj ve bakım ekipmanları, aluminyum köprü vinçler, otomobil servislerinde kullanılan motor tezgahları yer alır. Surkon, flanş yönetim sistemleri konusunda dünya lideri Equalizer International’ın Türkiye’deki temsilcisidir. Doğalgaz ve petrol boru hatlarının montaj ve bakım hizmetlerinin vazgeçilmez cihazları, flanş ayırma, flanş hizalama ve flanş birleştirme grupları altında birbirinden farklı yenilikçi ürünleri içerir.

ENDUSTRIYEL-MARKALAR

Yedek Parça ve Servis Hizmetleri
Surkon, Ankara’da servis altyapısına da sahiptir. Satışı yapılan bütün ürünlere Türkiye’de servis ve yedek parça hizmeti Surkon tarafından sunulur. Tork kalibrasyonu ve ölçüm doğrulama hizmetleri servis faaliyetleri arasında yer alır. Bu hizmet kapsamında  0.01 N.m’den  50.000 N.m’ye kadar tork kalibrasyon ve ölçüm doğrulama teknik altyapısı mevcuttur. Yedekparça ve servis desteği sağlanamayan hiçbir ürünün satışı yapılmaz.

Surkon hem satış aşamasında hem de satış sonrası hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyetine önem verir.

surkon-international

+90 312 386 14 64 | surkon@surkon.com

© 2014 Surkon Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Aktif Ziyaretçi:  •  Dün Tekil:  •  Bugün Tekil:  •  Toplam Tekil:  •  IP: